.::Hadise Fan Club::.>Düm Tek Tek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::Hadise Fan Club::.>Düm Tek Tek

Hadise Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Kübi-Ahmt

Kübi-Ahmt

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 04/01/09 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : Hobi : Gitar çalmak-Kutsi-Hayko Cepkin Meslek : Yarbay =)=)=)

MesajKonu: Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) EmptyPtsi Ocak 05, 2009 12:12 pm

Evet arkadaşlar bende yani üyeyim arkasıradakiler.forumm.biz deki Bariz_Özgeci adlı üyeyim inş. ii bir forum geçiririz =) Adım Kübra 17 yaşındayım daha ileriki zmnlarda güzel bir şekilde tanışmak dileğiylee SmileSmile
hayran...ahmet

hayran...ahmet

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/01/09 Mesaj Sayısı : 411 Nerden : Hobi : aa Meslek : aa

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) EmptyPtsi Ocak 05, 2009 12:38 pm

Hoşgelmişsin siteye kalıcı olman dileğiyle bende ark.fandan hayran...ahmet
brgl

brgl

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 05/01/09 Mesaj Sayısı : 56 Nerden : Hobi : müzik,voleybol Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) EmptyPtsi Ocak 05, 2009 1:20 pm

ayy sen bizim kübrasın hoşgeldin canım benim Very Happy
*kübiş*

*kübiş*

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/01/09 Mesaj Sayısı : 70 Nerden : Hobi : .. Meslek : ögrénc!

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) EmptyPtsi Ocak 05, 2009 5:41 pm

Hoşgelmişsn adaşım benim selam olsun sana
gamze&ibrahim

gamze&ibrahim

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 05/01/09 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : istanbul Hobi : tv izlemek kitap okumak müzik dinlemek vs.. Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) EmptySalı Ocak 06, 2009 3:18 pm

brgl demiş ki:
ayy sen bizim kübrasın hoşgeldin canım benim Very Happy
cihan

cihan

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/07/09 Mesaj Sayısı : 39 Nerden : Hobi : basketbol oynamak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 1:15 pm

hoşgeldin bende cihan
dedikoducu kız

dedikoducu kız

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 30/10/09 Mesaj Sayısı : 69 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=) EmptyPtsi Kas. 02, 2009 8:10 pm

h.g bende gizem

Selamun Aleyküm Ben Geldim =)=)=)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası